Dále doporučujeme, zábava, hry, vzdělávání

Tato stránka obsahuje přehled užitečných linků na webové stránky, které doporučujeme k navštívení. Jedná se vesměs o naše partnerské stránky.

Máte rádi přírodu a zvířata? Pokud je vaše odpověď ano, určitě si vyberete nějakou pěknou tapetu na plochu vašeho počítače z naší partnerské webové stránky.

Máte malé děti a potřebujete je zabavit? Nechte je vybarvovat omalovánky online. Nejoblíbenější jsou princezny, auta nebo šmoulové.

Seznam formátů, přípon a koncovek souborů

Velký Seznam formátů, přípon a koncovek souborů, ve kterém se dozvíte kterak editovat, jak otevřít, v čem spustit, jak konvertovat, v čem upravit, jak exportovat, jak importovat, jak převést, jak vytvořit, čím zobrazit, jak spustit soubory z následujících kategorií: grafiku, písma, fonty, systémové soubory, dokumenty, šablony dokumentů, komprimace dat, video soubory, koncovky souborů, internet a web, obrazy disků, zdrojové kódy programovacích jazyků, hudební audio soubory apod.

Internet, síť, zábava, hry, vzdělávání

Databáze osobností Kdo je to?

Hledáte osobnosti, pojmy, termíny, odborné výrazy a výrazů slov z nejrůznějších oborů lidské činnosti? Pak zkuste Databáze osobností Kdo je to?. Vybrat můžete desítek kategorií jako náboženství - islám, buddhismus, hinduismus, sektářství, hanlivé až sprosté přezdívky, panovníci, prezidenti, králové a círaři, státní správa, národnost, fikce a fantasy, historie, přezdívky, podnikání a podnikatelé, nadpřirozené osoby, psychologie, herectví, herci a herečky, školství, věda, umělci, politici, zločin a právo, lékařství, rodinné vztahy, žurnalisté a novináři, vlastnosti, filozofie, hudba, muzikanti, zpěváci a zpěvačky, křesťanství atd.

Víte, že své vlajky mají i města? Víte jak vypadá třeba vlajka Českých Budějovic nebo vlajka Jeseníku? Tyto a další vlajky naleznete zde.

Tip nejen pro milovníky zvířátek. Pěkné tapety na plochu vašeho počítače.

Klíčová slova: Městské vlajky, prapory, zástavy, komunální symboly, webové stránky, Obrázky ke stažení, internet, Levné letenky, Stručný slovník pojmů a termínů, multimédia, Státní vlaječky, prapory, Tapety na plochu fraktály, zajímavosti, Prapory regionů a království, Online zeměpisné testy zdarma, Hry pro nejmenší děti online zdarma

Přehled zkratek a akronymů

Setkali jste se se zkratkou, jejímž významem jste si nebyli jisti? Možná její vysvětlení naleznete v přehled zkratek a akronymů. Tento přehled obsahuje popisy několika tisíc zkratek. Vybrat si můžete z kategorií zkratky používané v chatu a v internetových diskuzích, úřady a ministerstva, měny, obecné zkratky, vojenské hodnosti, vysokoškolské a akademické tituly, hudební zkratky, firmy a společnosti, týmy NHL, geocaching, politické strany a hnutí, fyzikální jednotky, mezinárodní organizace, okresy České republiky, zkratky krajů České republiky, státy usa apod.

Superhry a hry online zdarma

Zapařte si superhry a hry online zdarma. V této jedinečné sbírce naleznete Relaxační onlinovky, Karetní hry, Strategie, strategické hry, Závodní moto hry, Stolní hry a deskovky, Bojové gamesy, Logické, Postřehové, Akční hry a tak podobně.

Kameňáky, frky, vtipné texty, ftipy, černý humor, vtípky

Chcete se pobavit? Kameňáky, frky, vtipné texty, ftipy, černý humor, vtípky. vás dostanou. Vtipy jsou přehledně rozdělené do kategorií: vtipy o metanolu, poslední věty před smrtí, anekdoty o politice, vtipné básničky, židovské anekdoty, murphyho zákony, vtipné hádanky, fóry nejen o českém hokeji, vtipné citáty, kameňáky, vtipy o facebooku, vtipy o mužích, chlapech, vtipy o blondýnách, frky o zvířatech, fóry o homosexuálech apod.

Síť, zábava, hry, vzdělávání

Databázi akronymů, zkratek a zkratkových slov

Hledáte význam nějaké zkratky? Pak zkuste databázi akronymů, zkratek a zkratkových slov. Naleznete zde zkratky z mnoha kategorí, kupříkladu: státy usa, úřady a ministerstva, internetové domény 1. řádu, obecné zkratky, geocaching, firmy a společnosti, zkratky používané v chatu a v internetových diskuzích, okresy České republiky, země EU, mezinárodní organizace, týmy NHL, fyzikální jednotky, zkratky krajů České republiky, vojenské hodnosti, mezinárodní organizace, hudební zkratky apod.

Zkuste partnerský web, najdete na něm narozeninová přání, přání k odchodu do důchodu nebo k narození miminka a mnoho dalších textových i obrázkových přáníček k nejrůznějším příležitostem.

Online web Hry zdarma bez registrace

Milovníkům herním milovníkům doporučujeme online web Hry zdarma bez registrace . Mj. na webu naleznete Stolní hry a deskovky, Pro dívky, Vánoční online hry, Onlinovky pro dva hráče, Sportovní, Střílečky, Oddechové, parkování - parkovačky, Klasické, Bojové online gamesy, Hry na vaření a smažení, Karetní, Závodní, Strategie, Velikonoční hry a podobně.

Keywords:Online životopisy, biografie slavných osobností, zábava, Přehled souborových přípon, Regionální vlajky, prapory a symboly krajů, Online přáníčka k svátku a sms texty jmeninám, Životopisy, biografie soudobých a historických osobností, Tapety na PC zdarma ke stažení, zdarma, Sexy Elisha Cuthbert, Přehled zkratek a akronymů, Online vánoční magazín, Nejlepší online hry zdarma

Myslíte si, že to starosta vede s vaším městem špatně? Zkuste si zahrát na starostu a postavte si své město v legendární strategické hře Sim City, která je nyní k dispozici online ve vašem prohlížeči.

Pokud sledujete Rally Dakar tak jistě víte, že v kategorii kamionů je jasným lídrem automobilka KAMAZ. Pokud vás navíc baví počítačové hry, je hra Kamaz pro vás jako dělaná!

Korektní i nekorektní básně, vtipné i pravdivé, krátké i dlouhé básničky, sarkastické verše - to vše naleznete na stránkách Basne.net

Doporučené odkazy, zábava, hry, vzdělávání

Obrázky, kliparty

Nejen pro grafiky zde máme Obrázky, kliparty. Databáze obsahující několik tisíc klipartů zdarma ke stažení ve formátu png, svg. Vybrat si můžete obrázky z kategorií jako přístroje, osobnosti a lidé, jídlo a nápoje, věda, rostliny, ovoce, květiny, stavby, smajlíci a emotikony, Velikonoce, velikonoční kliparty, nástroje a přístroje, zvířata, nápoje, mapy, auta, hmyz, dopravní prostředky, sport, Vánoce a Advent, muži, halloween, symboly, náboženství atd.

Neznají vaše děti ještě abecedu a chce je naučit jednotlivá písmenka? Vyzkoušejte omalovánky k vytisknutí, konkrétně kategorii písmena abecedy, kde naleznete všech 26 písmen s obrázky určenými k vybarvení.

Jste dobří v zeměpisu? To si můžete lehce ověřit na webu s vlajkami států světa. Kromě vlajek všech zemí světa se dozvíte i mnoho údajů např. o počtu obyvatel, o výši HDP nebo o rozloze.

Klíčová slova: linky, zdroje informací, Dopravní značení, Kde koupit levné letenky?, cestování, Superhry a hry online zdarma, Webové html5 hry zdarma, HTML5 Videojuego de navegador, výukové pomůcky, Přehled vlajek a komunálních symbolů obcí České republiky, pro děti, kuriozity

Lexikon, slovník pojmů Co je to? nabízí aktuálně přes 3000 definic pojmů a každým dnem přibývají další termíny z medicíny, práva, ekonomie, literatury, školství atd.

Webové html5 hry zdarma

Všem hráčům doporučujeme webové html5 hry zdarma Vybírejte z kategorií Stolní a deskové hry, Skákačky a hopsačky, Karetní hry, Adventury, Hry pro dva hráče, Logické hry, Akční hry, Brutální krvavé hry, Závody aut, Strategie, Bojové hry, Sportovní hry, Střílečky, Relaxační hry, Postřehové hry, Hry pro děti a tak dále.

Obrázky a kliparty zdarma

Nejen pro grafiky zde máme Obrázky a kliparty zdarma. Databáze obsahující několik tisíc klipartů zdarma ke stažení ve formátu png, svg. Vybrat si můžete obrázky z kategorií jako Velikonoce, velikonoční kliparty, ptáci, rostliny, věda, láska, dopravní prostředky, zvířata, osobnosti a lidé, sport, přístroje, nápoje, ovoce, muži, smajlíci a emotikony, květiny, mapy, nástroje a přístroje, ženy a dívky, symboly, hudba, zelenina, halloween, stavby atd.

Informace, zábava, hry, vzdělávání

Nezapomeňte, že kromě svátku se slaví i narozeniny, narození dítěte nebo svatba.

Online web Hry zdarma bez registrace

Zkuste online web Hry zdarma bez registrace. V této jedinečné sbírce naleznete Karetní hry, Bojové gamesy, Závodní moto hry, Sportovní, Logické, Akční hry, Postřehové, Stolní hry a deskovky, Strategie, strategické hry a tak podobně.

Kameňáky, vtipné texty, ftipy, vtípky, vtipy, černý humor

Chcete se pobavit? Kameňáky, vtipné texty, ftipy, vtípky, vtipy, černý humor. vás dostanou. Vtipy jsou přehledně rozdělené do kategorií: O Windows, O zvířátkách, Vtipy o cikánech, Vtípky o blondýnkách, O Němcích, O škole, Frky o tchýních, Vtipy o židech - židovské anekdoty, Vtipy o policajtech, Vtipy o doktorech, Vtipy o Bohu, O ženách, Vtipné hádanky, O mužích, O Slovácích, O gayích a homosexuálech, O ekonomech, Vtipy o Pepíčkovi, O důchodcích, O Chucku Norrisovi, O manželství apod.

Životopisy, biografie soudobých a historických osobností - biografie slavných osobností

Hledáte informace o nějaké slavné historické nebo žijící osobě? Potom zkuste Životopisy, biografie soudobých a historických osobností. Je zde mnoho zajímavých článků rozdělených do kategorií: herci a herečky, významné osobnosti, zpěváci a zpěvačky, sportovci a sportovkyně, světoví i domácí politici, novináři a žurnalisté, spisovatelé a spisovatelky, vojáci, generálové, válečníci, režiséři a scénáristé, křesťané a svatí, zločinci a vrazi atd. Představu o tématech získáte z názvů štítků kupř. Rakousko-Uhersko, Malíř, Nežijící, Manýrismus, Olympijští vítězové, Právník, Historik, Textař, ČSSD, Továrník, Komunista, Esejista, Válka, Čech, Prezidenti, Zpěvák, Nobelova cena, Novinář, Mluvčí, Podnikatel, Komik, Itálie, Exilový prezident, Prezident, Dallas Stars, Antropolog, Producent, Habsburkové, Charta 77, Básník, KSČ, Komunisté, Vůdce, Rock ‚n‘ Roll, New York Rangers, Vrah apod.

Americké federální vlajky

Vlajky evropských států zná většina našich obyvatel, ale vzpomněli poznali byste alespoň 10 vlajek států USA? Ověřte si své znalosti na webu Americké federální vlajky. Zde naleznete například vlajky států Michigan, Rhode Island, Montana, Virginie, New Jersey, Florida, Kentucky, Arizona, Severní Karolína, Kalifornie, Nebraska, Minnesota, Wisconsin, Indiana, Illinois, Utah, Pensylvánie, Texas, Nové Mexiko, New York, Alabama, Oregon, Maine, Vermont, New Hampshire, Delaware atd.

Klíčová slova: K, Obrázky a kliparty zdarma, Databázi akronymů, zkratek a zkratkových slov, Přáníčka k svátku, veršované sms texty k jmeninám, Online web Hry zdarma bez registrace, ú, Dopravní značky, Přáníčka k narozeninám, ke svátku nebo ke sňatku, humor, odkaz, odkazy

Lexikon, slovník pojmů Co je to? nabízí aktuálně přes 3000 definic pojmů a každým dnem přibývají další termíny z medicíny, práva, ekonomie, literatury, školství atd.

Webové html5 hry zdarma

Všem hráčům doporučujeme webové html5 hry zdarma Vybírejte z kategorií Stolní a deskové hry, Skákačky a hopsačky, Karetní hry, Adventury, Hry pro dva hráče, Logické hry, Akční hry, Brutální krvavé hry, Závody aut, Strategie, Bojové hry, Sportovní hry, Střílečky, Relaxační hry, Postřehové hry, Hry pro děti a tak dále.

Obrázky a kliparty zdarma

Nejen pro grafiky zde máme Obrázky a kliparty zdarma. Databáze obsahující několik tisíc klipartů zdarma ke stažení ve formátu png, svg. Vybrat si můžete obrázky z kategorií jako Velikonoce, velikonoční kliparty, ptáci, rostliny, věda, láska, dopravní prostředky, zvířata, osobnosti a lidé, sport, přístroje, nápoje, ovoce, muži, smajlíci a emotikony, květiny, mapy, nástroje a přístroje, ženy a dívky, symboly, hudba, zelenina, halloween, stavby atd.

Náš tip, zábava, hry, vzdělávání

Nepropadli byste ze zeměpisu? To si můžete ověřit na webovkách se státními vlajkami. Kromě státních vlajek všech zemí světa zde naleznete i mnoho údajů o každém státu - např. počet obyvatel, rozloha, výše HDP apod.

Víte, že omalovánky jsou perfektní pomůckou pro rozvoj dětí? Pomáhají rozvíjet jemnou motoriku ruky a učí názvy různých objektů. Vemte pastelky, vytiskněte vybrané omalovánky a nechte vaše děti tvořit. Omalovánky k tisku můžete vybírat z mnoha kategorií jako Kytičky, Spojovačky nebo Písmena Abecedy.

Z dovolených si obvykle přivezete velké množství fotek. Co s nimi? Samozřejmě je můžete umístit na sociální sítě jako Facebook, Twitter, Pinterest. Další možností je a vytisknout je na papír a vložit do klasického alba. Novější možností je obrázky upravit, vložit k nim zajímavé kliparty, rámečky, v nějakém grafickém editoru typu Adobe Photoshop, a nechat si z těchto fotek vytisknout profesionální fotoknihu. Fotografie a obrázky z dovolené samozřejmě můžete použít jako pozadí na plochu PC, mobilu nebo tabletu jako tzv. wallpaper. Mezi další možnosti patří vytisknutí obrázků na tričko, hrníček apod.

Webové stránky Tapety na plochu PC nabízí ke stažení stovky wallpaperů v různých rozlišeních určených nejen na pozadí počítače, ale i mobilních telefonů nebo tabletů. Vybírat můžete z desítek různých kategorií - např. tapety aut, tapety moře nebo tapety psů. Všechny tapety jsou ke stažení zdarma.

Přání k narozeninám pro muže, ženu, děti, rodiče, babičku nebo dědečka.

Klíčová slova: tipy, hyperlinky, Nejhranější online zeměpisné testy a kvízy, webovky, ú, Blahopřání k jmeninám podle jmen, texty a obrázky ke stažení, Online testy a kvízy zdarma, Seznam formátů, přípon a koncovek souborů, Stručný encyklopedický slovník, Full HD tapety na PC zdarma, V, Superhry a hry online zdarma, Přáníčka k svátku a jmeninám, 6

Několik fórů na závěr. Vtip Chudák krokodýl: Sejdou se zvířátka na poradě. Hroch povídá: "Zítra pojedeme na výlet." Žába po něm opakuje: "Zítra pojedeme na výlet." Hroch pokračuje: "Sraz bude v 7:30 u lesa." Žába po něm zase opakuje: "Sraz je v 7:30 u lesa." Hroch povídá: "A ta zelená čůza zůstane doma." A žába si povzdychne: "Chudák krokodýl, ten se tak těšil."

Proč si napsal do statusu moje jméno? :) Protože se mě FB ptá: "Co se vám honí hlavou?

Lezou vedle sebe tři slimáci. Z ničeho nic jeden vybuchne. Druhý se diví: „Co to bylo?“ A třetí na to: „Asi nějaký muslimák.“

Další odkazy:

Obrázky k jmeninám, veršovaná přáníčka k svátku
Tipy na zajímavé weby
Omalovánky k vybarvení
Naše tipy na zajímavé stránky
Jak hrát ruletu online?
Naše tipy na užitečné weby
Obrázky na plochu města
Zajímavé linky na nejrůznější weby
FC Barcelona
Doporučené odkazy na zajímavé weby
Countries and flags

Děkujeme vám za vaši návštěvu.